NaszA MISJA

Poprzez swoją pracę chcemy sprawić, by budownictwo naturalne budziło pozytywne skojarzenie, a utożsamiane było z wysoką jakością i  trwałością wykonania. Zależy nam na tym, by  świadomość ekologiczna  w odniesieniu do budownictwa rosła i decydowała o wyborze optymalnych rozwiązań.

Kim jesteśmy?

Czasami jesteśmy profesjonalistami w każdym calu, a czasami marzycielami i idealistami. Mamy dwadzieścia kilka lat albo trzydzieści kilka lat i duże plany. Znamy się dobrze i spotykamy nie tylko na placu budowy.

o NAS

Spółdzielnia powstała na bazie wcześniejszych mniejszych i większych doświadczeń z budownictwem naturalnym. Poznaliśmy się ze sobą współpracując w ich trakcie, ale często również zupełnie prywatnie. Aktualnie Spółdzielnia zatrudnia 6 osób. Współpracujemy  z architektami, architektami wnętrz, producentami tynków naturalnych i podwykonawcami.

Ekonomia społeczna

O ekonomii społecznej można napisać dużo. W skrócie chodzi o to, żeby prowadzić biznes nie tylko pod kątem maksymalizacji zysku. Zatrudniając pracownika, firma wpływa pośrednio na całe jego otoczenie. To też jest ekologia

sPÓŁDZIELNIA

Spółdzielnia powstała przede wszystkim w celu stworzenia godnych miejsc pracy dla nas samych. Wszyscy jesteśmy zatrudnieni  na podstawie umowy o pracę i mamy wpływ na podejmowane działania i rozwój Spółdzielni. 

KUBA

mgr inż.

tynkarz

muzyk

PIOTREK

MONTER

Tynkarz

DJ

MISZA

STOLARZ

tynkarz

RZEŻBIArz

ZBYSZEK

TYNKARZ

monter

ARBORYSTA

TOMEK

tynkarz

pomocnik

artysta

FRANEK

majster

hydraulik

tynkarz

Partnerzy